SPAX Halbrundkopf T-STAR+ WIROX
Vollgewinde, T20, 5x80mm, 100St
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
15,53
exkl. MWST
13,05
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
13,20
exkl. MWST
11,09
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Maße | 5,0x80 mm |
|---|---|
| Länge | 80 mm |
| Durchmesser | 5,0 mm |
| Inhalt | 100 |
| Klingenausführung | T20 |
| Gewindeart | Vollgewinde |
| Gewindelänge | 61 mm |
| Kopfdurchmesser | 9,9 mm |
| Material | Stahl |
| Oberfläche | WIROX |
| Kopfform | Halbrundkopf |
| Korrosionsschutzcode | A9J |
Nederlands
Deutsch
English
