SPAX Halbrundkopf PZ2
Vollg. 4CUT WIROX 200St, 5x45mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
7,58
exkl. MWST
6,37
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
6,44
exkl. MWST
5,41
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Maße | 5,0x45 mm |
|---|---|
| Länge | 45 mm |
| Durchmesser | 5,0 mm |
| Inhalt | 200 |
| Klingenausführung | PZ2 |
| Spitze | 4CUT |
| Gewindeart | Vollgewinde |
| Gewindelänge | 41 mm |
| Kopfdurchmesser | 9,9 mm |
| Material | Stahl |
| Oberfläche | WIROX |
| Kopfform | Halbrundkopf |
| Korrosionsschutzcode | A9J |
Nederlands
Deutsch
English
