SPAX Fassadenschraube A2 Linsensenkkopf
T-STAR+T20 Fixiergew.4CUT 100ST,4,5x70mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
35,46
exkl. MWST
29,80
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
30,14
exkl. MWST
25,33
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Maße | 4,5x70 mm |
|---|---|
| Länge | 70 mm |
| Durchmesser | 4,5 mm |
| Inhalt | 100 |
| Klingenausführung | T20 |
| Spitze | 4CUT |
| Gewindeart | Fixiergewinde |
| Gewindelänge | 31 mm |
| Kopfdurchmesser | 8,0 mm |
| Material | Edelstahl Rostfrei A2 |
| Oberfläche | Blank |
| Kopfform | Linsensenkkopf |
| Kopfunterseite | Fräsrippen |
| Kopfwinkel | 90° |
| Korrosionsschutzcode | 1.4567 |
Nederlands
Deutsch
English
