SPAX A2 Tellerkopf T-STAR+ T40
Teilgew. 4CUT 50St, 8x260mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
446,35
exkl. MWST
375,08
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
379,40
exkl. MWST
318,82
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Maße | 8,0x260 mm |
|---|---|
| Länge | 260 mm |
| Durchmesser | 8,0 mm |
| Inhalt | 50 |
| Klingenausführung | T40 |
| Spitze | 4CUT |
| Gewindeart | Teilgewinde |
| Gewindelänge | 80 mm |
| Kopfdurchmesser | 20,0 mm |
| Material | Edelstahl Rostfrei A2 |
| Oberfläche | Blank |
| Kopfform | Tellerkopf |
| Korrosionsschutzcode | 1.4567 |
Nederlands
Deutsch
English
