SPAX A2 Senkmultikopf T-STAR+
Vollgewinde, T30, 100St, 6x70mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
31,84
exkl. MWST
26,76
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
27,07
exkl. MWST
22,75
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Maße | 6,0x70 mm |
|---|---|
| Länge | 70 mm |
| Durchmesser | 6,0 mm |
| Inhalt | 100 |
| Klingenausführung | T30 |
| Gewindeart | Vollgewinde |
| Gewindelänge | 61 mm |
| Kopfdurchmesser | 11,6 mm |
| Material | Edelstahl Rostfrei A2 |
| Oberfläche | Blank |
| Kopfform | Senkkopf |
| Kopfunterseite | MULTI-Kopf |
| Kopfwinkel | 90° |
| Korrosionsschutzcode | 1.4567 |
Nederlands
Deutsch
English
