SPAX A2 Senkmultikopf T-STAR+
Vollgewinde, T20, 200St, 5x50mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
17,10
exkl. MWST
14,37
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
14,53
exkl. MWST
12,21
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Maße | 5,0x50 mm |
|---|---|
| Länge | 50 mm |
| Durchmesser | 5,0 mm |
| Inhalt | 200 |
| Klingenausführung | T20 |
| Gewindeart | Vollgewinde |
| Gewindelänge | 44 mm |
| Kopfdurchmesser | 9,7 mm |
| Material | Edelstahl Rostfrei A2 |
| Oberfläche | Blank |
| Kopfform | Senkkopf |
| Kopfunterseite | MULTI-Kopf |
| Kopfwinkel | 90° |
| Korrosionsschutzcode | 1.4567 |
Nederlands
Deutsch
English
