SPAX A2 Schieferschraube Sonderkopf
T-STAR+ T20 Teilg.4CUT 500St,4x34mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
10,81
exkl. MWST
9,08
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
9,19
exkl. MWST
7,72
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Maße | 4,0x34 mm |
|---|---|
| Länge | 34 mm |
| Durchmesser | 4,0 mm |
| Inhalt | 500 |
| Klingenausführung | T20 |
| Spitze | 4CUT |
| Gewindeart | Teilgewinde |
| Gewindelänge | 25 mm |
| Material | Edelstahl Rostfrei A2 |
| Oberfläche | Blank |
| Kopfform | Sonderkopf |
| Korrosionsschutzcode | 1.4567 |
Nederlands
Deutsch
English
