SPAX A2 Linsenmultikopf T-STAR+ T20
Vollg. 200St, 4,5x50mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
17,16
exkl. MWST
14,42
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
14,59
exkl. MWST
12,26
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Maße | 4,5x50 mm |
|---|---|
| Länge | 50 mm |
| Durchmesser | 4,5 mm |
| Inhalt | 200 |
| Klingenausführung | T20 |
| Spitze | 4CUT |
| Gewindeart | Vollgewinde |
| Gewindelänge | 44 mm |
| Kopfdurchmesser | 8,8 mm |
| Material | Edelstahl Rostfrei A2 |
| Oberfläche | Blank |
| Kopfform | Linsensenkkopf |
| Kopfunterseite | MULTI-Kopf |
| Kopfwinkel | 90° |
| Korrosionsschutzcode | 1.4567 |
Nederlands
Deutsch
English
