SKF Zylinderrollenlager
RNU205 ECP
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
39,20
exkl. MWST
32,94
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
31,36
exkl. MWST
26,35
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800173.6130 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570849806 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 31,5 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 52 mm |
| Breite | 15 mm |
| Gewicht | 0,101 kg |
| Bauform | Lager ohne Innenring |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P6 bzw. ABEC 3 |
| Außenring | ohne Nut/Schmierbohrung |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
