SKF Zylinderrollenlager
NU238 ECML/C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.278,90
exkl. MWST
1.915,04
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.823,12
exkl. MWST
1.532,03
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800173.4860 |
|---|---|
| EAN-code | 7316575089214 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 190 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 340 mm |
| Breite | 55 mm |
| Gewicht | 22,3 kg |
| Bauform | Loslager, Innenring beidseitig herausnehmbar |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P6 bzw. ABEC 3 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Außenring | ohne Nut/Schmierbohrung |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
