SKF Zylinderrollenlager
NU228 ECJ/C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
751,27
exkl. MWST
631,32
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
601,02
exkl. MWST
505,06
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800173.4430 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577042811 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 140 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 250 mm |
| Breite | 42 mm |
| Gewicht | 8,135 kg |
| Bauform | Loslager, Innenring beidseitig herausnehmbar |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P6 bzw. ABEC 3 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Außenring | ohne Nut/Schmierbohrung |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
