SKF Zylinderrollenlager
NU2230 ECM
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.963,24
exkl. MWST
1.649,78
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.570,59
exkl. MWST
1.319,82
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800173.4270 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577720986 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 150 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 270 mm |
| Breite | 73 mm |
| Gewicht | 18,5 kg |
| Bauform | Loslager, Innenring beidseitig herausnehmbar |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P6 bzw. ABEC 3 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Außenring | ohne Nut/Schmierbohrung |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
