SKF Zylinderrollenlager
NU217 ECP/C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
188,62
exkl. MWST
158,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
150,89
exkl. MWST
126,80
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800173.3680 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577108432 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 85 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 150 mm |
| Breite | 28 mm |
| Gewicht | 1,893 kg |
| Bauform | Loslager, Innenring beidseitig herausnehmbar |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P6 bzw. ABEC 3 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Außenring | ohne Nut/Schmierbohrung |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
