SKF Zylinderrollenlager
NU208 ECML/C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
147,56
exkl. MWST
124,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
118,05
exkl. MWST
99,20
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800173.3380 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570375367 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 40 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 80 mm |
| Breite | 18 mm |
| Gewicht | 0,43 kg |
| Bauform | Loslager, Innenring beidseitig herausnehmbar |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P6 bzw. ABEC 3 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Außenring | ohne Nut/Schmierbohrung |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
