SKF Zylinderrollenlager
NN3006 KTN/SP
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
579,53
exkl. MWST
487,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
463,62
exkl. MWST
389,60
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800173.2370 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577726506 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 30 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 55 mm |
| Breite | 19 mm |
| Gewicht | 0,179 kg |
| Bauform | Loslager, Außenring beidseitig abnehmbar |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | zweireihiges Lager |
| Außenring | ohne Nut/Schmierbohrung |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
Nederlands
Deutsch
English
