SKF Zylinderrollenlager
NJ203 ECP
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
50,10
exkl. MWST
42,10
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
40,08
exkl. MWST
33,68
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800173.0510 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577061799 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 17 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 40 mm |
| Breite | 12 mm |
| Gewicht | 0,07 kg |
| Bauform | Stützlager (axialer Verschiebeweg), Innenring einseitig hera |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P6 bzw. ABEC 3 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Außenring | ohne Nut/Schmierbohrung |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
