SKF Vierpunktlager
QJ324 N2MA
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.407,18
exkl. MWST
2.022,84
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.925,74
exkl. MWST
1.618,27
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800161.0630 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577109767 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 120 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 260 mm |
| Breite | 55 mm |
| Gewicht | 15,203 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | zwei um 180 Grad versetzte Haltenuten im Außenring |
Nederlands
Deutsch
English
