SKF Vierpunktlager
QJ318 N2MA/C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
727,95
exkl. MWST
611,72
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
582,36
exkl. MWST
489,38
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800161.0580 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570729825 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 90 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 190 mm |
| Breite | 43 mm |
| Gewicht | 6,28 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | zwei um 180 Grad versetzte Haltenuten im Außenring |
Nederlands
Deutsch
English
