SKF Vierpunktlager
QJ313 MA/C2L
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
351,05
exkl. MWST
295,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
280,84
exkl. MWST
236,00
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800161.0510 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577313119 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 65 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 140 mm |
| Breite | 33 mm |
| Gewicht | 2,58 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | verringerte Radiallagerluft, untere Hälfte von C2 |
| Nuten im Außnring | ohne Nut |
Nederlands
Deutsch
English
