SKF Vierpunktlager
QJ312 MA
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
299,71
exkl. MWST
251,86
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
239,77
exkl. MWST
201,49
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800161.0470 |
|---|---|
| EAN-code | 7316576632563 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 60 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 130 mm |
| Breite | 31 mm |
| Gewicht | 2,093 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | ohne Nut |
Nederlands
Deutsch
English
