SKF Vierpunktlager
QJ309 MA/C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
181,38
exkl. MWST
152,42
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
145,11
exkl. MWST
121,94
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800161.0430 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570760262 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 45 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 100 mm |
| Breite | 25 mm |
| Gewicht | 1,019 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | ohne Nut |
Nederlands
Deutsch
English
