SKF Vierpunktlager
QJ232 N2MA/C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.954,72
exkl. MWST
1.642,62
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.563,78
exkl. MWST
1.314,10
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800161.0330 |
|---|---|
| EAN-code | 7316571670973 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 160 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 290 mm |
| Breite | 48 mm |
| Gewicht | 14,82 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | zwei um 180 Grad versetzte Haltenuten im Außenring |
Nederlands
Deutsch
English
