SKF Vierpunktlager
QJ228 N2MA/C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.503,71
exkl. MWST
1.263,62
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.202,97
exkl. MWST
1.010,90
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800161.0290 |
|---|---|
| EAN-code | 7316571506227 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 140 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 250 mm |
| Breite | 42 mm |
| Gewicht | 9,362 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | zwei um 180 Grad versetzte Haltenuten im Außenring |
Nederlands
Deutsch
English
