SKF Vierpunktlager
QJ222 N2MA
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
844,57
exkl. MWST
709,72
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
675,66
exkl. MWST
567,78
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800161.0220 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577108616 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 110 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 200 mm |
| Breite | 38 mm |
| Gewicht | 5,578 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Nuten im Außnring | zwei um 180 Grad versetzte Haltenuten im Außenring |
Nederlands
Deutsch
English
