SKF Vierpunktlager
QJ215 MA/C2L
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
309,02
exkl. MWST
259,68
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
247,21
exkl. MWST
207,74
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800161.0110 |
|---|---|
| EAN-code | 7316571356174 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 75 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 130 mm |
| Breite | 25 mm |
| Gewicht | 1,482 kg |
| Bauform | geteilter Innenring |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Lagerluft | verringerte Radiallagerluft, untere Hälfte von C2 |
| Nuten im Außnring | ohne Nut |
Nederlands
Deutsch
English
