SKF Spindellager
7003 ACD/P4A
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
169,46
exkl. MWST
142,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
135,56
exkl. MWST
113,92
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800141.0100 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570721355 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 17 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 35 mm |
| Breite | 10 mm |
| Gewicht | 0,037 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +100 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P4 bzw. ABEC 7 |
| Anordnung | einzelnes Universallager |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Druckwinkel | 25 Grad |
| Material der Walzkörper | Standard-Wälzlagerstahl |
Nederlands
Deutsch
English
