SKF Schrägkugellager
7316 BEP
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
307,35
exkl. MWST
258,28
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
245,88
exkl. MWST
206,62
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800107.3780 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577151032 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 80 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 170 mm |
| Breite | 39 mm |
| Gewicht | 3,639 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P5 bzw. ABEC 5 |
| Anordnung | Standardausführung |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
| Druckwinkel | 40 Grad |
Nederlands
Deutsch
English
