SKF Schrägkugellager
3320 A
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.078,26
exkl. MWST
1.746,44
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.662,61
exkl. MWST
1.397,15
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800107.1550 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570524239 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 100 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 215 mm |
| Breite | 82,6 mm |
| Gewicht | 12,46 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P6 bzw. ABEC 3 |
| Anordnung | Standardausführung |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Kugelreihen | zweireihiges Lager |
| Druckwinkel | 30 Grad |
Nederlands
Deutsch
English
