SKF Schrägkugellager
3305 A-2RS1TN9/MT33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
93,13
exkl. MWST
78,26
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
74,51
exkl. MWST
62,61
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800107.1050 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570135145 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 25 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 62 mm |
| Breite | 25,4 mm |
| Gewicht | 0,35 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P6 bzw. ABEC 3 |
| Anordnung | Standardausführung |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Kugelreihen | zweireihiges Lager |
| Druckwinkel | 30 Grad |
Nederlands
Deutsch
English
