SKF Schrägkugellager
3212 A-2RS1TN9/MT33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
152,53
exkl. MWST
128,18
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
122,02
exkl. MWST
102,54
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800107.0730 |
|---|---|
| EAN-code | 7316572115015 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 60 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 110 mm |
| Breite | 36,5 mm |
| Gewicht | 1,239 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P6 bzw. ABEC 3 |
| Anordnung | Standardausführung |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Kugelreihen | zweireihiges Lager |
| Druckwinkel | 30 Grad |
Nederlands
Deutsch
English
