SKF Schrägkugellager
3203 A-2RS1TN9/C3MT33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
37,06
exkl. MWST
31,14
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
29,64
exkl. MWST
24,91
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800107.0120 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577651617 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 17 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 40 mm |
| Breite | 17,5 mm |
| Gewicht | 0,096 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P6 bzw. ABEC 3 |
| Anordnung | Standardausführung |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Kugelreihen | zweireihiges Lager |
| Druckwinkel | 30 Grad |
Nederlands
Deutsch
English
