SKF Schrägkugellager
3200 ATN9/C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
32,75
exkl. MWST
27,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
26,20
exkl. MWST
22,02
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800107.0050 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570150285 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 10 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 30 mm |
| Breite | 14 mm |
| Gewicht | 0,048 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P6 bzw. ABEC 3 |
| Anordnung | Standardausführung |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Kugelreihen | zweireihiges Lager |
| Druckwinkel | 30 Grad |
Nederlands
Deutsch
English
