SKF Pendelrollenlager
24130 CC/C3W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.518,92
exkl. MWST
1.276,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.215,13
exkl. MWST
1.021,12
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.5090 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577097415 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 150 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 250 mm |
| Breite | 100 mm |
| Gewicht | 19,52 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
