SKF Pendelrollenlager
24124 CC/W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
847,80
exkl. MWST
712,44
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
678,24
exkl. MWST
569,95
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.5000 |
|---|---|
| EAN-code | 7316576612930 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 120 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 200 mm |
| Breite | 80 mm |
| Gewicht | 9,96 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
