SKF Pendelrollenlager
24060 CC/W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
5.970,56
exkl. MWST
5.017,28
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
4.776,45
exkl. MWST
4.013,82
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.4910 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 300 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 460 mm |
| Breite | 160 mm |
| Gewicht | 95,7 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
