SKF Pendelrollenlager
24040 CCK30/C3W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.340,99
exkl. MWST
1.967,22
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.872,80
exkl. MWST
1.573,78
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.4840 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570680812 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 200 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 310 mm |
| Breite | 109 mm |
| Gewicht | 29,7 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:30) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
