SKF Pendelrollenlager
24026 CC/W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
893,48
exkl. MWST
750,82
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
714,79
exkl. MWST
600,66
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.4570 |
|---|---|
| EAN-code | 7316577119407 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 130 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 200 mm |
| Breite | 69 mm |
| Gewicht | 7,67 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
