SKF Pendelrollenlager
23252 CC/W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
7.592,49
exkl. MWST
6.380,24
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
6.073,99
exkl. MWST
5.104,19
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.4290 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 260 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 480 mm |
| Breite | 174 mm |
| Gewicht | 139,5 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
