SKF Pendelrollenlager
23244 CCK/C3W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
4.367,99
exkl. MWST
3.670,58
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
3.494,39
exkl. MWST
2.936,46
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.4230 |
|---|---|
| EAN-code | 7316576600654 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 220 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 400 mm |
| Breite | 144 mm |
| Gewicht | 76,05 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
