SKF Pendelrollenlager
23160 CC/C3W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
6.046,13
exkl. MWST
5.080,78
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
4.836,90
exkl. MWST
4.064,62
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.3780 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570304763 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 300 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 500 mm |
| Breite | 160 mm |
| Gewicht | 125 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
