SKF Pendelrollenlager
23156 CC/W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
5.537,09
exkl. MWST
4.653,02
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
4.429,68
exkl. MWST
3.722,42
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.3770 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570018066 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 280 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 460 mm |
| Breite | 146 mm |
| Gewicht | 95,6 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
