SKF Pendelrollenlager
23128 CCK/C3W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
966,42
exkl. MWST
812,12
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
773,14
exkl. MWST
649,70
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.3480 |
|---|---|
| EAN-code | 7316576603716 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 140 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 225 mm |
| Breite | 68 mm |
| Gewicht | 9,93 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
