SKF Pendelrollenlager
23072 CC/C3W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
5.412,43
exkl. MWST
4.548,26
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
4.329,95
exkl. MWST
3.638,61
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.3270 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570184303 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 360 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 540 mm |
| Breite | 134 mm |
| Gewicht | 107,9 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
