SKF Pendelrollenlager
23044 CC/W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.242,44
exkl. MWST
1.884,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.793,95
exkl. MWST
1.507,52
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.3110 |
|---|---|
| EAN-code | 7316576601385 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 220 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 340 mm |
| Breite | 90 mm |
| Gewicht | 29,15 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
