SKF Pendelrollenlager
23044 CC/C4W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
3.330,02
exkl. MWST
2.798,34
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
2.664,02
exkl. MWST
2.238,67
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.3100 |
|---|---|
| EAN-code | 7316576655258 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 220 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 340 mm |
| Breite | 90 mm |
| Gewicht | 29,15 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | stark erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
