SKF Pendelrollenlager
22348 CC/W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
8.395,93
exkl. MWST
7.055,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
6.716,74
exkl. MWST
5.644,32
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.2640 |
|---|---|
| EAN-code | 7316576654817 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 240 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 500 mm |
| Breite | 155 mm |
| Gewicht | 145,1 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
