SKF Pendelrollenlager
22332 CC/W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.654,77
exkl. MWST
2.230,90
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
2.123,82
exkl. MWST
1.784,72
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.2430 |
|---|---|
| EAN-code | 7316576603259 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 160 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 340 mm |
| Breite | 114 mm |
| Gewicht | 49,1 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
