SKF Pendelrollenlager
22324 CC/C3W33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.254,21
exkl. MWST
1.053,96
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.003,37
exkl. MWST
843,17
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.2170 |
|---|---|
| EAN-code | 7316576601569 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 120 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 260 mm |
| Breite | 86 mm |
| Gewicht | 22,236 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
