SKF Pendelrollenlager
22315 E/C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
276,58
exkl. MWST
232,42
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
221,27
exkl. MWST
185,94
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.1840 |
|---|---|
| EAN-code | 7316570666137 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 75 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 160 mm |
| Breite | 55 mm |
| Gewicht | 5,242 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
