SKF Pendelrollenlager
22311 E/C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
189,09
exkl. MWST
158,90
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
151,27
exkl. MWST
127,12
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800083.1630 |
|---|---|
| EAN-code | 7316576653605 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 55 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 120 mm |
| Breite | 43 mm |
| Gewicht | 2,324 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
